Eating out, czyli jedzenie na mieście

Eating out, czyli jedzenie na mieście

Home cooked meal, a może Dining or Eating out? Jakie określenia dotyczące jedzenia możemy usłyszeć na spotkaniu w knajpce ze znajomymi delektując się niezwykłymi smakami? I jak wyrazić ogromny apetyt lub chrapkę na coś pysznego? O tym wszystkim w dzisiejszym wpisie:)

KONKURS - do wygrania kurs językowy :)

KONKURS - do wygrania kurs językowy :)

WYGRAJ VOUCHER na 2-miesięczny poranny lub weekendowy kurs j. angielskiego w centrum! Jako komentarz wpisz 'For me', polub fanpage Champions' Academy, polub ten post i udostępnij go dalej. Wśród osób, które spełnią powyższe warunki 01.10 wylosujemy 2 zwycięzców! Do wyboru kurs poranny w dni powszednie w godz. 7.30-9.00 lub sobotni w godz. 9.00-10.30, 10.30-12.00, 12.30-14.00, obejmujący 16 zajęć 45 min. w mini grupach 3-6 osób, do wykorzystania w semestrze zimowym 2016/2017 (październik-luty)

JOIN US & FEEL THE DIFFERENCE!

At a hotel, useful expressions - Zwroty przydatne w hotelu

At a hotel, useful expressions - Zwroty przydatne w hotelu

Dzisiaj na naszym blogu garść zwrotów przydatnych w trakcie podróży i pobytu w hotelu. Jak dokonać rezerwacji, zameldować się, zgłosić uwagi oraz dowiedzieć się szczegółów związanych z ofertą, tak aby pobyt upłynął nam miło i przyjemnie - tego wszystkiego dowiecie się  w dzisiejszym wpisie.