Christmas DIY (Do It Yourself), czyli świąteczne Zrób To Sam

Christmas DIY (Do It Yourself), czyli świąteczne Zrób To Sam

Świąteczna atmosfera fantastycznie pobudza naszą kreatywność i zachęca do tworzenia własnoręcznie przygotowanych ozdób, które jak żadne inne potrafią nadać naszym wnętrzom oryginalnego charakteru. My zachęcamy do tego aby połączyć przyjemne z pożytecznym i przy okazji tworzenia własnych świątecznych arcydzieł wzbogacić nieco język o zwroty związane z DIY:) POMYSŁ NA PREZENT- Kurs języka angielskiego!

POMYSŁ NA PREZENT- Kurs języka angielskiego!

W związku ze zbliżającymi się Świętami zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji zakupu prezentu w postaci kursu językowego - dla najbliższej osoby lub dla siebie:) Imienny voucher na kurs, dedykowany konkretnej osobie, to oryginalny i praktyczny podarunek dla każdego, kto lubi wyzwania, realizuje swoje pasje poprzez rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń. Kurs obejmuje 8 zajęć 50 minutowych w mini grupach 3-6 osobowych, zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych: 17.20-18.10 lub 18.00-18.50.

Money idioms, czyli idiomy związane z finansami

Money idioms, czyli idiomy związane z finansami

Jak rozumieć to, że: ‚Money talks’ i co może oznaczać sugestia: ‚See the colour of money’. A jak określić biznes, który jest: ‚maszynką do robienia pieniędzy’? Te i wiele innych idiomów związanych z finansami plus rekomendacje filmów o podobnej tematyce dziś na naszym blogu :)