Na warsztaty z Business English zapraszamy Mamy z ich pociechami. Co będzie się działo? MAMY szlifować będą angielski, ucząc się fajnych zwrotów i rozmawiając o trendach w biznesie. Otrzymają też materiały do pisania maili w j. angielskim, przygotowania do rozmów kwalifikacyjnych itp. A MALUSZKI? Będą chłonąć pierwsze słowa usłyszane w nowym języku.

Ideą warsztatów jest przede wszystkim umożliwienie mamom nauki bez wyrzeczeń. Warsztaty skierowane są do mam, ale w atmosferze otwartej na dziecięce gaworzenie. W dużej, zlokalizowanej na parterze sali pomieszczą się wózki, na kanapach usiąść można będzie z dzieckiem bądź ustawić wózek tuż obok. Dla starszych maluszków zorganizowane będą atrakcje pod okiem opiekunki w odległości nie większej niż 5 metrów od mamy! W razie potrzeby można także skorzystać z aneksu kuchennego. Zapraszamy mamy na poziomie średniozaawansowanym. Z warsztatów skorzystają zarówno osoby czujące się w języku pewnie, jak i te z barierą językową. Dlaczego Business English? Wszystkie mamy są BUSY, więc BUSINESS to ich codzienność :)

Zgłoszenia chętnych mam przyjmujemy mailowo i telefonicznie. Prosimy o podanie numeru kontaktowego oraz wieku dziecka: championsacademy@epoczta.pl Tel. 661 477 769

Warsztaty odbęda się 1 września o godz. 14.30-16.00 w Warsztacie Warszawskim przy Placu Konstytucji 4.

Serdecznie zapraszamy:)