Startują zapisy na kursy wakacyjne! Dołącz do nas!

Najlepiej ulokowana inwestycja to inwestycja w siebie. Z niezwykle przyjazną polityką cenową Champions' Academy rozwój językowy jest w Państwa zasięgu. Oferujemy szeroki wachlarz rabatów oraz możliwość skorzystania z płatności ratalnej, planowanej indywidualnie. Osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty naszych kursów zapraszamy do wypełnienia bezpłatnego testu określającego aktualny poziom językowy.

OFERTA KURSÓW SEMESTRALNYCH:

  • Kursy konwersacyjne / biznesowe / gramatyczne (4-miesięczne) - zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku w godzinach  popołudniowych od godz. 16.30 wzwyż, lub w soboty w godzinach 8.30-11.30, jeden raz w tygodniu.
  • Kursy egzaminacyjne (4-miesięczne) - zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku w godzinach popołudniowych od godz. 16.30 wzwyż, jeden raz w tygodniu.
  • Język angielski od podstaw (4-miesięczne) - zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku w godzinach popołudniowych od godz. 16.30 wzwyż, jeden raz w tygodniu

CENNIK KURSÓW WAKACYJNYCH GRUPOWYCH

CENNIK KURSÓW SEMESTRALNYCH GRUPOWYCH

CENNIK KURSÓW INDYWIDUALNYCH I 2-OSOBOWYCH

Oferta specjalna !

Pakiet „JOB INTERVIEW” - skierowany jest do osób, które starają się o pracę lub zamierzają rekrutować na nowe stanowisko i chciałyby poczuć się pewnie na rozmowie kwalifikacyjnej. Opanuj zwroty niezbędne w trakcie rozmowy, zrób wrażenie na potencjalnym pracodawcy i przekonaj go, że warto postawić właśnie na Ciebie!

Rekomendacja = Oszczędność!

Uczestnik kursu otrzymuje 20% zniżki na kurs grupowy za każdą osobę, jeżeli po jego/jej rekomendacji Champions‘ Academy pozyska nowego Klienta.

NOWOŚĆ! Przy zapisie na dwa kursy semestralne (4-miesięczne) w tym samym semestrze, drugi kurs jest o 25% tańszy.

Prosimy o dokonywanie opłat za kursy na konto Champions‘ Academy najpóźniej w ciągu 14 dni od momentu podpisania umowy:

49 1140 2017 0000 4102 1192 1311 mBank