Kursy wakacyjne / konwersacyjno-biznesowe

Kursy wakacyjne / konwersacyjno-biznesowe

Jeżeli wahasz się, czy przeznaczyć letnie miesiące na odpoczynek czy naukę, nie musisz wybierać:) Już jedno popołudnie w tygodniu spędzone na lekkich w formie konwersacjach pomoże Ci utrzymać dotychczasową sprawność językową i/lub przełamać blokadę oraz w naturalny sposób rozwinąć słownictwo. Stały kontakt z językiem ma kluczowe znaczenie dla płynności w mówieniu. Kurs konwersacyjno-biznesowy to dosłowne połączenie przyjemnego z pożytecznym: ciekawych tematów do dyskusji z praktycznymi scenkami i case studies, dzięki którym zyskasz większą pewność siebie np. jako podróżnik/podróżniczka i festiwalowicz/ka, ale też w sytuacjach o bardziej formalnym zabarwieniu, na spotkaniach z udziałem obcokrajowców bądź w obsłudze klientów zagranicznych.

Kursy konwersacyjne

Kursy konwersacyjne

👉Borykasz się z barierą językową?

👉Chcesz mówić płynnie, bez blokady i pauzy na znalezienie słowa lub formy gramatycznej?

Nasze konwersacje pomogą Ci osiągnąć Twóje cel! Zapewniamy znakomite warunki do komunikacji dla każdego z kursantów:

✔️małe grupy (maksymalnie 6 uczestników)

✔️innowacyjne, autorskie materiały, które rozwijają zasób słownictwa i pozwalają lektorowi elastycznie dobierać treści do poziomu, zainteresowań, a nawet „formy” kursantów

✔️specjalistyczne zaplecze dydaktyczne to gwarancja, że na kursie poznasz setki nowych słów i nauczysz się z nich korzystać w praktyce

Po zajęciach będziesz mogła/mógł szlifować nowe zwroty i słówka na platformie online, która jest przyjazna dla użytkownika, dostępna na urządzeniach mobilnych jako aplikacja i, co bardzo istotne, zsynchronizowana z treściami omawianymi na lekcjach. 

Kursy biznesowe

Kursy biznesowe

👉Efektywna komunikacja z kontrahentami

👉Wysoka jakość przekazu i profesjonalizm

👉Pewność siebie w środowisku pracy 👇

Oto niektóre z celów, które zrealizujesz dzięki naszym kursom Business English.

✔️Podczas zajęć kładziemy nacisk na praktyczną znajomość języka w sytuacjach takich jak rozmowy telefoniczne, korespondencja mailowa, obsługa administracyjno-prawna, spotkania i prezentacje, obsługa klienta, sprzedaż i negocjacje.

✔️Po zajęciach do dyspozycji kursantów jest zsynchronizowana z tematyką zajęć platforma online, gdzie w dedykowanej klasie każdy z uczestników może szlifować słownictwo poznane na zajęciach (gdy na przykład lekcja dotyczy sprzedaży, w elektronicznej klasie danej grupy pojawia się słownictwo wykorzystane w materiałach dydaktycznych, czyli case studies, scenkach, panelach dyskusyjnych, pytaniach sterowanych, materiałach audiowizualnych itp.). 

✔️W zakresie ogólnym podczas kursów Business English poszerzamy słownictwo z obszaru kultury korporacyjnej i etykiety biznesu, a zależnie od potrzeb uczestników kurs zawiera kompozycję z wybranych elementów, np: marketing, finanse, prawo, logistyka, księgowość, PR, technologia, HR lub inne branże.

Kursy gramatyczne

Kursy gramatyczne

👉Popełniasz błędy gramatyczne i przez to boisz się mówić po angielsku?

👉Chcesz ugruntować lub odświeżyć znajomość struktur gramatycznych tj.: czasy, wyrażenia przyimkowe, strona bierna, okresy warunkowe itp.?

Kurs gramatyczny to coś dla Ciebie!

✔️Na zajęciach kursanci otrzymują przejrzyste wyjaśnienia i przykłady, a następnie wykonują ćwiczenia praktyczne, dzięki którym omawiane zagadnienia stają się zrozumiałe i łatwe w użyciu.

✔️Lektorzy mają do dyspozycji nowoczesne, klarowne infografiki, fragmenty filmów i pełen wachlarz ćwiczeń, który dopasowują do tempa nauki kursantów. Wątpliwości wyjaśniane są na bieżąco i z użyciem przykładów.

✔️Zagadnienia poruszane na kursach gramatycznych obejmują wszystkie segmenty gramatyki, ale o stopniu trudności decyduje zawsze poziom kursantów.

Przed zapisem prosimy o uzupełnienie testu poziomującego, który znajdziesz w zakładce TEST. Poza intensywną pracą na zajęciach możesz także spodziewać się prac domowych, zarówno w postaci ćwiczeń online jak i tradycyjnych ćwiczeń pisemnych. Podczas lekcji z pewnością natrafisz na wiele rodzajów ćwiczeń, m.in.:

Kursy egzaminacyjne

Kursy egzaminacyjne

Certyfikat językowy to doskonałe rozwiązanie jeśli zależy Ci na:

👉zwieńczeniu kilku lat nauki

👉znalezieniu nowego „pułapu” w rozwoju językowym

👉wzbogaceniu CV i ugruntowaniu pozycji zawodowej

Takie wyzwanie to doskonała motywacja do przeglądu sprawności językowych. W Champions’ Academy oferujemy kursy przygotowujące do:

✔️egzaminów specjalistycznych (certyfikaty branżowe),

✔️popularnych egzaminów ogólnych (FCE, CAE, TELC, IELTS) oraz

✔️egzaminów potwierdzających znajomość języka biznesu (BEC lub TOEIC).

Wybór jest spory, a pytań nie brakuje – czy zdecydować się na język ogólny czy zakres zawężony, ale za to specjalistyczny?

Kursy ogólne od podstaw

Kursy ogólne od podstaw

Początek nauki języka to wspaniała przygoda. W Champions’ Academy zaczniesz ją od podstawowych zwrotów i bazowych struktur gramatycznych, by jak najszybciej wejść na pułap komunikacji. Na poziomie podstawowym najłatwiej dostrzec postępy i przybywający zakres słów, dlatego nauka nowego języka to zawsze duża przyjemność. Wymaga ona jednak:

👉czujnego oka i motywacji ze strony doświadczonego lektora oraz

👉interesujących, ułatwiających naukę materiałów: treści autentycznych adaptowanych dla początkujących kursantów, ciekawostek, podcastów, piosenek, ćwiczeń do automatyzowania struktur gramatycznych, angażujących prac domowych.

Te elementy znajdziesz na naszych kursach! Chętnych do odkrywania nowego świata, jaki kryje się w każdej przestrzeni językowo-kulturowej, zapraszamy na kursy z języków: angielskiego, włoskiego, francuskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego!

NOWOŚĆ - Indywidualne lekcje online

NOWOŚĆ - Indywidualne lekcje online

👉Oszczędzaj czas na dojazd i ucz się tam, gdzie masz ochotę. Bez ograniczeń!

👉Nauka online z Champions’ Academy to nie przypadkowe spotkania i rozmowy o niczym, ale prawdziwa i wymierna nauka języka z przygotowanym i doświadczonym trenerem językowym.

👉Jak we wszystkich kursach Champions’ Academy, tu też otrzymasz dostęp do indywidualnej „klasy” na platformie online, gdzie po lekcji przećwiczysz nowe zwroty z zajęć.

Jak wygląda Twoja lekcja?

NOWOŚĆ - Elastyczne lekcje „City class”

NOWOŚĆ - Elastyczne lekcje „City class”

W Champions’ Academy stawiamy na naturalne i spontaniczne użycie języka, dlatego proponujemy Ci nową jakość uczenia się - w nieformalnej atmosferze, gdy łatwiej się zrelaksować i przyswoić nowe treści. Wyobraź sobie rozmowę nad filiżanką kawy, w swobodnej atmosferze jak podczas spotkania z dobrym znajomym – tak właśnie może wyglądać Twoja lekcja „City class”. Na czym to polega?