Kursy konwersacyjne

Kursy konwersacyjne

Konwersacje to najlepszy wybór dla osób, które borykają się z barierą językową. Jeśli chcesz mówić płynnie, bez blokady i pauzy na znalezienie słowa lub formy gramatycznej, nasze konwersacje pomogą Ci osiągnąć cel. Znakomite warunki do komunikacji dla każdego z kursantów zapewniają małe grupy (maksymalnie 6 uczestników). Pracujemy z innowacyjnymi, autorskimi materiałami, które rozwijają zasób słownictwa i pozwalają lektorowi elastycznie dobierać treści do poziomu, zainteresowań, a nawet „formy” kursantów. Nasze specjalistyczne zaplecze dydaktyczne to gwarancja, że na kursie poznasz setki nowych słów i nauczysz się z nich korzystać w praktyce. Po zajęciach będziesz mogła/mógł szlifować nowe zwroty i słówka na platformie online, która jest przyjazna dla użytkownika, dostępna na urządzeniach mobilnych jako aplikacja i, co bardzo istotne, zsynchronizowana z treściami omawianymi na lekcjach. 

Kursy biznesowe

Kursy biznesowe

Efektywna komunikacja z kontrahentami, wysoka jakość przekazu i profesjonalizm, pewność siebie w środowisku pracy – oto niektóre z celów, które zrealizujesz dzięki naszym kursom Business English. Podczas zajęć kładziemy nacisk na praktyczną znajomość języka w sytuacjach takich jak rozmowy telefoniczne, korespondencja mailowa, obsługa administracyjno-prawna, spotkania i prezentacje, obsługa klienta, sprzedaż i negocjacje. Po zajęciach do dyspozycji kursantów jest zsynchronizowana z tematyką zajęć platforma online, gdzie w dedykowanej klasie każdy z uczestników może szlifować słownictwo poznane na zajęciach (gdy na przykład lekcja dotyczy sprzedaży, w elektronicznej klasie danej grupy pojawia się słownictwo wykorzystane w materiałach dydaktycznych, czyli case studies, scenkach, panelach dyskusyjnych, pytaniach sterowanych, materiałach audiowizualnych itp.). W zakresie ogólnym podczas kursów Business English poszerzamy słownictwo z obszaru kultury korporacyjnej i etykiety biznesu, a zależnie od potrzeb uczestników kurs zawiera kompozycję z wybranych elementów, np: marketing, finanse, prawo, logistyka, księgowość, PR, technologia, HR lub inne branże.

Kursy gramatyczne

Kursy gramatyczne

To cykl zajęć skierowany do osób, które chcą ugruntować lub odświeżyć znajomość struktur gramatycznych. Na zajęciach kursanci otrzymują przejrzyste wyjaśnienia i przykłady, a następnie wykonują ćwiczenia praktyczne, dzięki którym omawiane zagadnienia stają się zrozumiałe i łatwe w użyciu. Lektorzy mają do dyspozycji nowoczesne, klarowne infografiki, fragmenty filmów i pełen wachlarz ćwiczeń, który dopasowują do tempa nauki kursantów. Wątpliwości wyjaśniane są na bieżąco i z użyciem przykładów. Zagadnienia poruszane na kursach gramatycznych obejmują wszystkie segmenty gramatyki, ale o stopniu trudności decyduje zawsze poziom kursantów. Przed zapisem prosimy o uzupełnienie testu poziomującego, który znajdziesz w zakładce TEST. Poza intensywną pracą na zajęciach możesz także spodziewać się prac domowych, zarówno w postaci ćwiczeń online jak i tradycyjnych ćwiczeń pisemnych. Podczas lekcji z pewnością natrafisz na wiele rodzajów ćwiczeń, m.in.:

 

Kursy egzaminacyjne

Kursy egzaminacyjne

Certyfikat językowy może być zwieńczeniem kilku lat nauki, świetnie sprawdzi się też jako nowy „pułap” w rozwoju językowym lub jeżeli zależy Ci na wzbogaceniu CV i ugruntowaniu pozycji zawodowej. Takie wyzwanie to doskonała motywacja do przeglądu sprawności językowych. W Champions’ Academy oferujemy kursy przygotowujące do egzaminów specjalistycznych (certyfikaty branżowe), popularnych egzaminów ogólnych (FCE, CAE, TELC, IELTS) oraz egzaminów potwierdzających znajomość języka biznesu (BEC lub TOEIC). Wybór jest spory, a pytań nie brakuje – czy zdecydować się na język ogólny czy zakres zawężony, ale za to specjalistyczny?

Kursy ogólne od podstaw

Kursy ogólne od podstaw

Początek nauki języka to wspaniała przygoda. W Champions’ Academy zaczniesz ją od podstawowych zwrotów i bazowych struktur gramatycznych, by jak najszybciej wejść na pułap komunikacji. Na poziomie podstawowym najłatwiej dostrzec postępy i przybywający zakres słów, dlatego nauka nowego języka to zawsze duża przyjemność. Wymaga ona jednak czujnego oka i motywacji ze strony doświadczonego lektora oraz interesujących, ułatwiających naukę materiałów: treści autentycznych adaptowanych dla początkujących kursantów, ciekawostek, podcastów, piosenek, ćwiczeń do automatyzowania struktur gramatycznych, angażujących prac domowych. Te elementy znajdziesz na naszych kursach! Chętnych do odkrywania nowego świata, jaki kryje się w każdej przestrzeni językowo-kulturowej, zapraszamy na kursy z języków: angielskiego, włoskiego, francuskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego!

Kursy indywidualne

Kursy indywidualne

Na życzenie klienta organizujemy cykl zajęć dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb: zakresu materiału oraz czasu niezbędnego do jego opanowania. Kurs obejmuje wszystkie poziomy zaawansowania.