Kursy wakacyjne / konwersacyjno-biznesowe

Kursy wakacyjne / konwersacyjno-biznesowe

Jeżeli wahasz się, czy przeznaczyć letnie miesiące na odpoczynek czy naukę, nie musisz wybierać:) Już jedno popołudnie w tygodniu spędzone na lekkich w formie konwersacjach pomoże Ci utrzymać dotychczasową sprawność językową i/lub przełamać blokadę oraz w naturalny sposób rozwinąć słownictwo. Stały kontakt z językiem ma kluczowe znaczenie dla płynności w mówieniu. Kurs konwersacyjno-biznesowy to dosłowne połączenie przyjemnego z pożytecznym: ciekawych tematów do dyskusji z praktycznymi scenkami i case studies, dzięki którym zyskasz większą pewność siebie np. jako podróżnik/podróżniczka i festiwalowicz/ka, ale też w sytuacjach o bardziej formalnym zabarwieniu, na spotkaniach z udziałem obcokrajowców bądź w obsłudze klientów zagranicznych.

Kursy konwersacyjne

Kursy konwersacyjne

Konwersacje to najlepszy wybór dla osób, które borykają się z barierą językową. Jeśli chcesz mówić płynnie, bez blokady i pauzy na znalezienie słowa lub formy gramatycznej, nasze konwersacje pomogą Ci osiągnąć cel. Pracujemy z materiałami, które rozwijają zasób słownictwa i pozwalają lektorowi elastycznie dobierać treści do poziomu, zainteresowań, a nawet „formy” kursantów. Małe grupy tworzą znakomite warunki do komunikacji dla każdego z kursantów wielokrotnie podczas zajęć. A jeśli jesteś już na poziomie komunikatywnym, konwersacje sprawią, że słowa i struktury, które rozpoznajesz, będą wreszcie w twoim stałym zasięgu. Uczysz się języka od wielu lat, lecz wciąż łatwiej Ci zrozumieć informacje, niż je przekazać?

Kursy biznesowe

Kursy biznesowe

Efektywna komunikacja z kontrahentami, profesjonalizm, pewność siebie w środowisku pracy – oto niektóre z celów, które zrealizujesz dzięki naszym kursom Business English. Podczas zajęć kładziemy nacisk na praktyczną znajomość języka w sytuacjach takich jak rozmowy telefoniczne, korespondencja mailowa, obsługa administracyjno-prawna, spotkania i prezentacje, obsługa klienta, sprzedaż i negocjacje. W zakresie ogólnym poszerzamy słownictwo z obszaru kultury korporacyjnej i etykiety biznesu, a zależnie od potrzeb uczestników kurs zawiera kompozycję z wybranych elementów, np: marketing, finanse, prawo, logistyka, księgowość, PR, technologia, HR lub inne branże.

Kursy egzaminacyjne

Kursy egzaminacyjne

Certyfikat językowy może być zwieńczeniem kilku lat nauki, świetnie sprawdzi się też jako nowy „pułap” w rozwoju językowym lub jeżeli zależy Ci na wzbogaceniu CV i ugruntowaniu pozycji zawodowej. Takie wyzwanie to doskonała motywacja do przeglądu sprawności językowych. W Champions’ Academy oferujemy kursy przygotowujące do egzaminów specjalistycznych (certyfikaty branżowe), popularnych egzaminów ogólnych (FCE, CAE, TELC) oraz egzaminów potwierdzających znajomość języka biznesu (BEC lub TOEIC). Wybór jest spory, a pytań nie brakuje – czy zdecydować się na język ogólny czy zakres zawężony, ale za to specjalistyczny?

Kursy ogólne od podstaw

Kursy ogólne od podstaw

Początek nauki języka to wspaniała przygoda. W Champions’ Academy zaczniesz ją od podstawowych zwrotów i bazowych struktur gramatycznych, by jak najszybciej wejść na pułap komunikacji. Na poziomie podstawowym najłatwiej dostrzec postępy i przybywający zakres słów, dlatego nauka nowego języka to zawsze duża przyjemność. Wymaga ona jednak czujnego oka i motywacji ze strony doświadczonego lektora oraz interesujących, ułatwiających naukę materiałów: treści autentycznych adaptowanych dla początkujących kursantów, ciekawostek, podcastów, piosenek, ćwiczeń do automatyzowania struktur gramatycznych, angażujących prac domowych. Te elementy znajdziesz na naszych kursach! Chętnych do odkrywania nowego świata, jaki kryje się w każdej przestrzeni językowo-kulturowej, zapraszamy na kursy z języków: angielskiego, włoskiego, francuskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego!

Kursy indywidualne

Kursy indywidualne

Na życzenie klienta organizujemy cykl zajęć dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb: zakresu materiału oraz czasu niezbędnego do jego opanowania. Kurs obejmuje wszystkie poziomy zaawansowania.