Konwersacje to najlepszy wybór dla osób, które borykają się z barierą językową. Jeśli chcesz mówić płynnie, bez blokady i pauzy na znalezienie słowa lub formy gramatycznej, nasze konwersacje pomogą Ci osiągnąć cel. Znakomite warunki do komunikacji dla każdego z kursantów zapewniają małe grupy (maksymalnie 6 uczestników). Pracujemy z innowacyjnymi, autorskimi materiałami, które rozwijają zasób słownictwa i pozwalają lektorowi elastycznie dobierać treści do poziomu, zainteresowań, a nawet „formy” kursantów. Nasze specjalistyczne zaplecze dydaktyczne to gwarancja, że na kursie poznasz setki nowych słów i nauczysz się z nich korzystać w praktyce. Po zajęciach będziesz mogła/mógł szlifować nowe zwroty i słówka na platformie online, która jest przyjazna dla użytkownika, dostępna na urządzeniach mobilnych jako aplikacja i, co bardzo istotne, zsynchronizowana z treściami omawianymi na lekcjach. 

Wiele platform językowych zawiera ciekawe treści, ale korzystanie z nich wymaga samodyscypliny, ponieważ treści te nie mają odniesienia do aktualnych sytuacji komunikacyjnych osoby uczącej się i nie zawsze odpowiadają jej poziomowi zaawansowania. Konwersacje w Champions' Academy to nauka pod okiem zaangażowanych profesjonalistów, którzy zadbają o Twoją motywację, pomogą przełamać nieśmiałość wynikającą z obawy przed popełnieniem błędu, a poprzez regularne powtórki słownictwa i testy będą czuwać nad wymiernością postępów. Jeśli jesteś już na poziomie komunikatywnym, lecz wciąż czujesz się niepewnie na spotkaniach, w podróży czy innych nieformalnych sytuacjach, konwersacje sprawią, że słowa i struktury, które od dawna rozpoznajesz, będą wreszcie w Twoim stałym zasięgu. Uczysz się języka od wielu lat, lecz wciąż łatwiej Ci zrozumieć informacje, niż je przekazać? W wielu przypadkach uczniowe dorośli nie mają problemu z czytaniem (recepcją), ale trudności przysparza im mówienie (produkcja). Dzieje się tak, gdy korzystanie z zasobów językowych nie jest zautomatyzowane. Praktyka w postaci konwersacji pozwala na automatyzację języka lepiej niż najbardziej zgłębiona teoria:) Już jedno popołudnie w tygodniu spędzone na ciekawych konwersacjach pomoże Ci poprawić sprawność językową i/lub przełamać blokadę oraz w naturalny sposób rozwinąć słownictwo. O konwersacjach mówi się, że są językową gimnastyką, a zatem kurs konwersacyjny to komunikacyjna joga, dzięki której w kontaktach z obcokrajowcami poczujesz się pewnie i bez stresu wykorzystasz nowo nabyte zasoby językowe!

Uczestnicy naszych kursów mają stały dostęp do około 250 tematów na platformie e-learningowej, a ich liczba stale rośnie i jest wzbogacana o najświeższe wyrażenia i zwroty z otaczającego świata.

Nasi kursanci mają możliwość doskonalenia umiejętności oraz słownictwa poznanego na zajęciach w ośmiu rodzajach ćwiczeń. Narzędzia do gry i nauki przeznaczone są specjalnie na urządzenia mobilne, więc możesz się uczyć w autobusie, pociągu, a z wersją offline także w samolocie!