Szkoła Języków Obcych - Champions' Academy

 

Witam serdecznie na oficjalnej stronie szkoły Champions’ Academy, której mam przyjemność być współwłaścicielką i gdzie pełnię funkcję metodyka oraz lektora języka angielskiego. Swoją przygodę z nauczaniem osób dorosłych rozpoczęłam od prowadzenia szkoleń in-company dla wielu firm oraz instytucji m.in. dla Nestlé, Telekomunikacji Polskiej, Ministerstwa Transportu, TP Invest, Vattenfall Heat Poland i wielu innych. Wieloletnie doświadczenie trenera językowego zdobywane w trakcie studiów filologicznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz po ich ukończeniu, stało się dla mnie inspiracją do stworzenia miejsca, w którym zarówno osoby indywidualne jak i klienci korporacyjni znajdą odpowiedź na pytanie: jak efektywnie uczyć się języków obcych, aby skutecznie komunikować się w sytuacjach prywatnych oraz zawodowych?

 Szkoła Języków Obcych - Champions' Academy

 

Powołując do życia szkołę Champions’ Academy pragnęłam stworzyć przestrzeń, w której nauka zamiast kojarzyć się z dyscypliną i koniecznością, stanie się pozytywnym wyzwaniem. Wiedzę merytoryczną zdobywałam na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie otrzymałam tytuł magistra lingwistyki stosowanej. Praktyczne kompetencje w branży edukacyjnej rozwijam jako trenerka językowa, koordynatorka zespołu i opiekun szkoleń in-company. Profesjonalnie zajmuję się dydaktyką języków obcych od niemal 10 lat, zaś prywatnie o wiele dłużej. 

Największą wartością każdej szkoły są ludzie, dlatego z przyjemnością prezentujemy zespół naszych fantastycznych lektorów. To nie tylko trenerzy językowi o znakomitym przygotowaniu merytorycznym, ale także utalentowani i pełni zaangażowania nauczyciele.

Agnieszka

Agnieszka

Jestem absolwentką filologii włoskiej i tłumaczeń specjalistycznych z języka angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Odbyłam roczne stypendium na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie i od tamtej chwili w pełni zgadzam się z myślą Henryka Sienkiewicza, iż „każdy człowiek cywilizowany ma dwie Ojczyzny – własną i Włochy”. Przekonana, że Włochy to nie tylko miejsce na mapie, ale również stan ducha i umysłu, staram się zarażać uśmiechem i pasją do języka i kultury włoskiej. Posiadam niespełna dziesięcioletnie doświadczenie w nauczaniu, a język włoski wykorzystuję również w codziennych kontaktach z klientem biznesowym na rynku włoskim.

Aleksandra

Aleksandra

Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie ukończyłam studia na kierunku filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską. Obecnie kontynuuję kształcenie na  Uniwersytecie Warszawskim, na specjalizacji z literatury brytyjskiej. Interesuję się literaturą i kulturą Wielkiej Brytanii, teatrem i podróżami. Najważniejsza w pracy jest dla mnie możliwość ciągłego rozwoju,  zaangażowanie, dobra atmosfera i zadowolenie kursantów.

Anna

Anna

Ktoś mi kiedyś powiedział, że jestem „człowiekiem renesansu” na tyle to określenie przypadło mi do gustu, że najczęściej właśnie w ten sposób opisuję to jak wygląda moje życie zawodowe. Uczę języka niemieckiego, jestem logopedą oraz pedagogiem. I teraz będzie bardzo banalnie😊… Wszystko co robię sprawia mi radość i daje  poczucie spełnienia ale tylko nauczanie i uczenie się języków obcych (bo ja też jeszcze nie wszystko wiem i pewnie nigdy nie będę) sprawia… nawet nie bardzo wiem jak to określić, ja to po prostu uwielbiam! 

Daniel

Daniel

I'm an English teacher, and a linguist, from New York City. I graduated from Kent State University, with Degrees in Speech Pathology, (with a specialization in Accent Reduction Therapy) and Psychology, (with a specialization in the Psychology of Learning.) In addition to being a native English speaker, I speak many other languages such as Spanish, Italian, Brazilian Portuguese, French and Polish. I enjoy traveling, martial arts, and helping students master the English Language.

Joanna

Joanna

Ukończyłam socjologię i nauczanie języka angielskiego z dodatkową specjalizacją – nauczaniem języka niemieckiego – na Uniwersytecie Warszawskim. W Champions’ Academy uczę od 2014 r. Pracuję z kursantami o zróżnicowanych poziomach zaawansowania znajomości języka i w różnym przedziale wiekowym. Prowadzę kursy general English, business English, konwersacje, a także przygotowanie do różnych egzaminów językowych. Język angielski to moja pasja, którą rozwijam każdego dnia. Uważam, że w nauczaniu najważniejsza jest motywacja, dlatego też staram się pokazywać słuchaczom różne sposoby nauki i łączyć ich zainteresowania z językiem angielskim.

Monika

Monika

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej oraz zarządzania z blisko dziesięcioletnim stażem w nauczaniu języków obcych, jak również kilkuletnim w obszarze marketingu oraz analizy danych. Uwielbiam konwersacje, zajęcia z business English na których chętnie omawiam bieżące trendy. Z obszarów językowych pasjonuje mnie psycholingwistyka oraz komunikacja międzykulturowa. Zainteresowana jestem również wykorzystaniem sztucznej inteligencji w medycynie oraz trendwatchingiem.

Olga

Olga

Nauczaniem zajmuję się od 12 lat. Jestem lektorem z powołania, z zamiłowaniem i talentem do nauczania. Pracuję w warszawskich szkołach językowych i na uczelni wyższej, posiadam również wieloletnie doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku. Opracowałam własną metodę, która przynosi sukcesy moim Uczniom. Moje lekcje są "skrojone na miarę", dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości Ucznia. Rozwijam wszystkie niezbędne umiejętności (mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie), przy czym priorytetem jest płynne mówienie i zdolności komunikacyjne. Solidnie i skutecznie, w oparciu o najnowsze materiały przygotuję do egzaminu Cambridge (FCE, CAE, CPE) i innych egzaminów. Specjalizuję się w nauczaniu osób dorosłych.

Peter

Peter

I've been teaching for almost two years now, for the most part I've worked with children as well as teaching business English. I feel that teaching children was the most valuable and rewarding experience so far when it comes to my teaching career. I have a genuine interest in getting to know different people and this is the main reason I enjoy teaching. My own interests include History, Philosophy and Politics, as well as sports such as basketball, which played a large part in my younger years, I have recently taken up roller blading and so far it's been thoroughly enjoyable.

Piotr

Piotr

Gdybym nie był nauczycielem, to pewnie byłbym standupowym komikiem, tak przynajmniej kiedyś określiła mnie jedna z moich grup. Zagorzały fan nowych technologii, którymi uwielbiam zarażać moich uczniów. Wolne chwile spędzam na spacerach po Warszawie, podziwianiu architektury, kawie i nadrabianiu netfliksowych zaległości. Nauczanie to dla mnie radość, zwłaszcza w momentach, kiedy moi uczniowie otrzymują ode mnie niezapowiedziany test ze słownictwa.

 

Tom

Tom

To let you know a little about myself I’ll start with something that may surprise you. I never originally expected to end up working in the English teaching industry. In 2010 on a whim I took a big chance in taking a contract to teach abroad in Taiwan with a close friend. Never did I imagine or expect to fall in love with the place or live there for more than 4 years. Teaching, the ex-pat lifestyle, learning about foreign cultures and travelling became my passions. After Taiwan I moved to the mainland to Shanghai to continue my Asian experience, and to focus on teaching business English, which is closer to my original schooling and undergrad than teaching language.