• małe grupy językowe

  Serdecznie witamy na oficjalnej stronie szkoły języków obcych Champions’ Academy.

grupy językowe

Jesteśmy kameralną szkołą usytuowaną w samym centrum Warszawy przy ulicy Widok, minuta od stacji Metro Centrum. 

Naszym celem jest zapewnienie Państwu możliwie najbardziej efektywnych zajęć, dlatego też stawiamy na naukę w małych grupach: 2, oraz 3-6 osobowych. Naszą dewizą jest skuteczna nauka języka poprzez równomierne angażowanie w zajęcia wszystkich uczestników kursu, co możliwe jest tylko w grupach o niewielkiej liczbie słuchaczy.

Szkoła Champions' Academy to miejsce stworzone z myślą o osobach zainteresowanych efektywną nauką w komfortowych warunkach. Nasza oferta obejmuje ekskluzywne kursy dla wymagających. To jedyne takie miejsce, w którym uczeń i jego potrzeby są zawsze na pierwszym miejscu, a kameralne grupy (nigdy nie przekraczające liczby 6 osób) są kompletowane tak, by poziom uczestników był jak najbardziej wyrównany. Kameralne grupy pozwalają na optymalne wykorzystanie czasu lekcji, zaś wykwalifikowany i doświadczony lektor dostosowuje materiał do potrzeb oraz zainteresowań słuchaczy. Dzięki tym zaletom zajęcia w Champions' Academy to prawdziwe kursy 'tailor-made' czyli szyte na miarę oczekiwań, możliwości i zainteresowań słuchaczy. Co nas wyróżnia?

Kursy w Champions' Academy prowadzone są w oparciu o unikalną autorską metodę nauczania, pozwalającą na szybkie przełamanie bariery językowej oraz swobodne porozumiewanie się w języku obcym. Champions' Academy to znak wysokiej jakości nauczania popartej starannym doborem doświadczonej kadry lektorskiej. Przyjazny, entuzjastyczny i otwarty lektor, który dba o to, by zajęcia przebiegały w miłej, wolnej od stresu atmosferze  to czynnik szczególnie istotny w pokonywaniu nieśmiałości w języku. Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego już od pierwszego spotkania z metodykiem i weryfikacji poziomu zapewniamy Państwu pomoc w analizie bieżących potrzeb i planowaniu dalszego rozwoju językowego przy zachowaniu serdecznej atmosfery - takiej, która maksymalnie sprzyja efektywnej nauce. Przed zajęciami zapraszamy na filiżankę pysznej aromatycznej kawy lub herbaty oraz przegląd prasy brytyjskiej i amerykańskiej.

szkoła języków obcych

Chętnie przyjmiemy Państwa sugestie dotyczące najnowszych pozycji językowych i na życzenie wprowadzimy je do biblioteczki, którą udostępniamy naszym słuchaczom. Nasi lektorzy z przyjemnością polecą Państwu tytuły o odpowiednim stopniu trudności, dzięki czemu nauka języka stanie się dla Państwa przyjemnością a zarazem wyzwaniem.

 • Regularnie sprawdzamy poziom postępów słuchaczy
 • Współpracujemy z lektorami posiadającymi wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie w nauczaniu
 • Tworzymy grupy spójne pod względem zaawansowania językowego jak również wieku słuchaczy
 • Wykorzystujemy nowoczesne materiały dydaktyczne

Zajęcia w szkole języków obcych Champions‘ Academy prowadzone są w oparciu o metodę komunikacyjną, której celem jest rozwijanie umiejętności skutecznego i swobodnego porozumiewania się w języku obcym. Dlatego też stawiamy na różnorodność ćwiczeń odpowiadających rzeczywistym sytuacjom komunikacyjnym.  

W trakcie zajęć wykorzystujemy autentyczne materiały audiowizualne oraz prasowe (rzeczywiste oraz adaptowane) nawiązujące do prawdziwych sytuacji z życia codziennego. Bazując na aktualnych materiałach omawiamy bieżące zagadnienia i zachęcamy do spontanicznego i kreatywnego używania języka.

Techniki stosowane podczas zajęć:

 • Case studies – analiza konkretnej sytuacji – pozwala studentom na zapoznanie się z realną sytuacją z życia codziennego
 • spontaniczny przekład zdań z rozmaitych sytuacji życia codziennego - eliminacja interferencji językowych i monitorowanie prawidłowego użycia struktur leksykalno-gramatycznych
 • swobodne wypowiedzi i dyskusje na forum
 • wypowiedzi sterowane połączone z prezentacją nowego słownictwa - materiał stymulujący zawierający bazę leksykalną, ćwiczenia typu word-formation, zdjęcia , cytaty itp.
 • role-plays  - odgrywanie ról i scenek
 • Fillers- ćwiczenia scalające poszczególne etapy zajęć